Hakkımızda

Uzun yıllardır Kartal'da sıfır ve ikinci el cep telefonu satışı ve cep telefonu tamiri hizmeti veren Teyna İletişim verdiği başarılı hizmetlerle müşterilerinin güvenini kazanmayı başarmış, Kartal'da bilinen bir kurum haline gelmiştir. İletişim sektörü dışında otomotiv ve tekstil sektöründe de hizmet veren Teyna Grup şirketlerinden biri olan Teyna İletişim başarısını verdiği kaliteli ve güvenilir hizmetle sağlamıştır.

.   iPhone, Samsung, LG, General Mobile, Lenovo, Asus, Sony, HTC, Huawei, Nokia, Casper ve diğer marka cep telefonlarının satışını ve teknik servis hizmetini sunan Teyna İletişim her ay yüzlerce cep telefonunun tamir ve onarımını gerçekleştirmektedir.  

    Sıfır ve 2. el telefon alım satımı, geniş aksesuar çeşitleri ile faaliyette olan Teyna İletişim Kartal'da bulunan 150 metre kare alana sahip mağazamızda güler yüzlü,dürüst ve müşteri odaklı personelleriyle hizmet etmeye devam etmektedir.

    Teyna İletişim; yüksek düzeyde kalite, güvenilirlik ve müşteri memnuniyetini ilk önceliği haline getirmiştir ve bu bağlamda gereken tüm yatırım ve bilgi birikimlerine haiz olmuştur.

   Tüm faaliyetlerimizde en önemli kaynak olarak çalışanlarını gören Teyna İletişim teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek konusunda uzman personelleriyle sürekli gelişen bu sektörde üstün hizmet anlayışıyla çalışmalarına devam etmektedir..

 

VİZYONUMUZ

    Teyna İletişim; Uzman kadrosuyla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektöründe en çok tercih edilen firma olacaktır.

MİSYONUMUZ

    Teyna İletişim; Profesyonel dürüst ve güler yüzlü kadrosuyla ürün ve hizmetlerimizi uygun fiyata garantili olarak müşterilerine sunmaktadır.
Tıkla Ara : 0216 475 24 24