Samsung Galaxy Alpha

Samsung Galaxy Alpha

349.00 TL

     Samsung galaxy Alpha 4.7 inç 1280 x 720p HD Super AMOLED (312 PPI) ekran tasarımıyla şık duruşu ve göz alıcı yapısıyla beğenileri toplamıştır. Galaxy bu modelinde tbc ekran koruması, parmak izi okuyucusu, nabız ölçme gibi yeni özellikleri tasarlanmıştır. 12 mega piksel ufacık kamerası, 115 gram ağırlığında olan bu harika cihaza 1,8 ghz işlemci, 4 çekirdek, 2 gb ram, 32 gb dahili depolama ile Galaxy hayranları tarafından tam not almayı başarmıştır.

 Samsung Galaxy Alpha ekranları kullanışlı olduğu kadarda hassastır, Düşme ve çarpmalar sonucunda ekranlarımızı kırılabiliyor, çatlayabiliyor, bazense dokunmatiği bozulabiliyor, ister istemez sıvı ile teması halinde telefonumuzun ekranı kullanılmaz hale geliyor. Ansızın yakalayan bu aksilikler bizi sosyal dünyadan mahrum bıraktığı gibi en acil görüşmelerimizin bile yapılamayacağı durumlara düşürmektedir.


⦁ Samsung Galaxy Alpha telefonum suya düştü

⦁ Samsung Galaxy Alpha telefonumun ekranı kırıldı

⦁ Samsung Galaxy Alpha telefonumun camı çatladı

⦁ Samsung Galaxy Alpha ekranına görüntü gelmiyor

⦁ Samsung Galaxy Alpha telefonumun camını değiştirmek istiyorum

⦁ Samsung Galaxy Alpha telefonumun dokunmatiği çalışmıyor

⦁ Samsung Galaxy Alpha telefonumun ekranı açılmıyor


gibi şikayetleriniz varsa hemen bizi arayabilirsiniz.


    Teyna iletişim uzun yıllardır ekran değişimi hizmeti vermektedir ve bu konuda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir, Ekran değişimleriniz antistatik ortamda yapılmakta olup 30 dakika kadar kısa bir süre içerisinde değişimini tamamlayıp teslim edilmektedir. İstanbul dışından gelen telefonların ekran değişimini yapıp aynı gün içresinde kargo ile tekrar geri gönderilmektedir.

 

   Samsung Galaxy Alpha ekran değişimleri ile ilgili bizlere whatsapp ve gsm  üzerinden (0532 588 24 62) sabit telefonlardan (0216 473 24 62) www.samsungekrandegisimi.com sayfamızdan ve Kordonboyu Mahallesi Derya Sokak No 8/A Kartal İstanbul adresinden ulaşabilirsiniz.

Tıkla Ara : 0216 475 24 24