Samsung Galaxy C7

Samsung Galaxy C7

650.00 TL

    Samsung’un Galaxy C serisine dahil ettiği bir diğer model ise Galaxy C7 oldu. Güney Koreli üreticiyi phablet kategorisinde temsil edecek yeni nesil telefon, Galaxy C5’e benzer bir tasarıma sahip. Teknik özellikler olarak ise C5’e göre daha güçlü bir işlemci, daha büyük bir ekran ve büyük bir pil bizleri karşılıyor. Galaxy C7’de 5.7 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü Super AMOLED yer alıyor. Qualcomm’un yeni nesil işlemci çözümlerinden biri olan sekiz çekirdekli Snapdragon 625 (14nm) işlemcisinden güç alan telefona 4GB RAM ve 32/64GBdahili depolama eşlik ediyor. Galaxy C7 ek olarak 128GB’a kadar microSD kart desteği sunuyor. Telefonun ön ve arka kamerası f/2.0 lense sahip. Arka bölümde çift LED flaş ile desteklenen 16 mega piksel, ön tarafta ise 8 mega piksellik sensörler kullanılıyor.


 Samsung Galaxy C7 ekranları kullanışlı olduğu kadarda hassastır, Düşme ve çarpmalar sonucunda ekranlarımızı kırılabiliyor, çatlayabiliyor, bazense dokunmatiği bozulabiliyor, ister istemez sıvı ile teması halinde telefonumuzun ekranı kullanılmaz hale geliyor. Ansızın yakalayan bu aksilikler bizi sosyal dünyadan mahrum bıraktığı gibi en acil görüşmelerimizin bile yapılamayacağı durumlara düşürmektedir.


⦁ Samsung Galaxy C7 telefonum suya düştü

⦁ Samsung Galaxy C7 telefonumun ekranı kırıldı

⦁ Samsung Galaxy C7 telefonumun camı çatladı

⦁ Samsung Galaxy C7 ekranına görüntü gelmiyor

⦁ Samsung Galaxy C7 telefonumun camını değiştirmek istiyorum

⦁ Samsung Galaxy C7 telefonumun dokunmatiği çalışmıyor

⦁ Samsung Galaxy C7 telefonumun ekranı açılmıyor


gibi şikayetleriniz varsa hemen bizi arayabilirsiniz.


    Teyna iletişim uzun yıllardır ekran değişimi hizmeti vermektedir ve bu konuda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir, Ekran değişimleriniz antistatik ortamda yapılmakta olup 30 dakika kadar kısa bir süre içerisinde değişimini tamamlayıp teslim edilmektedir. İstanbul dışından gelen telefonların ekran değişimini yapıp aynı gün içresinde kargo ile tekrar geri gönderilmektedir.

 

   Samsung Galaxy C7 ekran değişimleri ile ilgili bizlere whatsapp ve gsm  üzerinden (0532 588 24 62) sabit telefonlardan (0216 473 24 62) www.samsungekrandegisimi.com sayfamızdan ve Kordonboyu Mahallesi Derya Sokak No 8/A Kartal İstanbul adresinden ulaşabilirsiniz.

Tıkla Ara : 0216 475 24 24