Samsung Galaxy E5

Samsung Galaxy E5

349.00 TL

 Samsung Galaxy E modeline giriş yaptı muhteşem bir şekilde tanıtılan E5 de 5 inç, 720x1280 piksel çözünürlüğünde Super AMOLED ekran tasarımıyla gönülleri fet etmeyi başarmıştır. Ayrıca 8 mega piksel arka kamerası, 5 mega piksel ön kamerası Süper AMOLED ekran teknolojisi, 1.2 GHz dört çekirdekli işlemcisi, 1,5 GB RAM'i, 720p çözünürlüğü ile bütünü beğenileri toplamıştır.


 Samsung Galaxy E5 ekranları kullanışlı olduğu kadarda hassastır, Düşme ve çarpmalar sonucunda ekranlarımızı kırılabiliyor, çatlayabiliyor, bazense dokunmatiği bozulabiliyor, ister istemez sıvı ile teması halinde telefonumuzun ekranı kullanılmaz hale geliyor. Ansızın yakalayan bu aksilikler bizi sosyal dünyadan mahrum bıraktığı gibi en acil görüşmelerimizin bile yapılamayacağı durumlara düşürmektedir.


⦁ Samsung Galaxy E5 telefonum suya düştü

⦁ Samsung Galaxy E5 telefonumun ekranı kırıldı

⦁ Samsung Galaxy E5 telefonumun camı çatladı

⦁ Samsung Galaxy E5 ekranına görüntü gelmiyor

⦁ Samsung Galaxy E5 telefonumun camını değiştirmek istiyorum

⦁ Samsung Galaxy E5 telefonumun dokunmatiği çalışmıyor

⦁ Samsung Galaxy E5 telefonumun ekranı açılmıyor


gibi şikayetleriniz varsa hemen bizi arayabilirsiniz.


    Teyna iletişim uzun yıllardır ekran değişimi hizmeti vermektedir ve bu konuda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir, Ekran değişimleriniz antistatik ortamda yapılmakta olup 30 dakika kadar kısa bir süre içerisinde değişimini tamamlayıp teslim edilmektedir. İstanbul dışından gelen telefonların ekran değişimini yapıp aynı gün içresinde kargo ile tekrar geri gönderilmektedir.

 

   Samsung Galaxy E5 ekran değişimleri ile ilgili bizlere whatsapp ve gsm  üzerinden (0532 588 24 62) sabit telefonlardan (0216 473 24 62) www.samsungekrandegisimi.com sayfamızdan ve Kordonboyu Mahallesi Derya Sokak No 8/A Kartal İstanbul adresinden ulaşabilirsiniz.

Tıkla Ara : 0216 475 24 24