Samsung Galaxy E7

Samsung Galaxy E7

600.00 TL

 Samsung’un orta segment için çıkardığı Galaxy E7 5.5 inç, 7200×1280 piksel (720p) çözünürlüğe sahip olan cihazın inç başına düşen piksel sayısı (ppi) 267 seviyesinde. Galaxy E7 nin Ekran/Kasa oranı %71.82 civarında. 13 Megapiksel arka, 5 Megapilksel ön kameraya sahip olan Galaxy E7 odukca iyi bir fotoğraf performansına sahip. Samsung’un diğer telefonlarındaki fotoğraf kalitesini düşündüğümüz zaman Galaxy E7 in de kullanıcısını memnun edeceğini söyleyebiliriz. Galaxy E7 de 2 GB RAM‘e yer verilmiş. İşlemcinin 64 bit destekli olduğunu düşündüğümüzde Android 5.0 Lollipop ile birlikte performans sıçraması yaşayacağını da belirtelim.Ayrıca Galaxy E7 de 16 GB genişletilebilir hafızası mevcut.


 Samsung Galaxy E7 ekranları kullanışlı olduğu kadarda hassastır, Düşme ve çarpmalar sonucunda ekranlarımızı kırılabiliyor, çatlayabiliyor, bazense dokunmatiği bozulabiliyor, ister istemez sıvı ile teması halinde telefonumuzun ekranı kullanılmaz hale geliyor. Ansızın yakalayan bu aksilikler bizi sosyal dünyadan mahrum bıraktığı gibi en acil görüşmelerimizin bile yapılamayacağı durumlara düşürmektedir.


⦁ Samsung Galaxy E7 telefonum suya düştü

⦁ Samsung Galaxy E7 telefonumun ekranı kırıldı

⦁ Samsung Galaxy E7 telefonumun camı çatladı

⦁ Samsung Galaxy E7 ekranına görüntü gelmiyor

⦁ Samsung Galaxy E7 telefonumun camını değiştirmek istiyorum

⦁ Samsung Galaxy E7 telefonumun dokunmatiği çalışmıyor

⦁ Samsung Galaxy E7 telefonumun ekranı açılmıyor


gibi şikayetleriniz varsa hemen bizi arayabilirsiniz.


    Teyna iletişim uzun yıllardır ekran değişimi hizmeti vermektedir ve bu konuda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir, Ekran değişimleriniz antistatik ortamda yapılmakta olup 30 dakika kadar kısa bir süre içerisinde değişimini tamamlayıp teslim edilmektedir. İstanbul dışından gelen telefonların ekran değişimini yapıp aynı gün içresinde kargo ile tekrar geri gönderilmektedir.

 

   Samsung Galaxy E7 ekran değişimleri ile ilgili bizlere whatsapp ve gsm  üzerinden (0532 588 24 62) sabit telefonlardan (0216 473 24 62) www.samsungekrandegisimi.com sayfamızdan ve Kordonboyu Mahallesi Derya Sokak No 8/A Kartal İstanbul adresinden ulaşabilirsiniz.

Tıkla Ara : 0216 475 24 24