Samsung Galaxy J5 Prime

Samsung Galaxy J5 Prime

275.00 TL

         Samsung  Galaxy J5 i yenileyerek karşımıza muhteşem bir eser çıkardı Galaxy J5 prime 720*1280 hd pixel çözünürlüğüne ve 5,0 inç boyutuna sahip mükemmel ekranıyla kullanıcıların  ilgi odağından vazgeçilmedi. Galaxy J5 prime'nin 143 gram gibi çok hafif olan ağırlığının yanı sıra 13 mp muhteşem kamerası ile büyülenmemek mümkün değildir. Galaxy J5 prime 2gb ram, 16 gb dahili depolamaya sahip olup dilediğimiz kadar resim çekip saklayabiliriz.

     Samsung galaxy J5 2016 ekranları kullanışlı olduğu kadarda hassastır, Düşme ve çarpmalar sonucunda ekranlarımızı kırılabiliyor, çatlayabiliyor, bazense dokunmatiği bozulabiliyor, ister istemez sıvı ile teması halinde telefonumuzun ekranı kullanılmaz hale geliyor. Ansızın yakalayan bu aksilikler bizi sosyal dünyadan mahrum bıraktığı gibi en acil görüşmelerimizin bile yapılamayacağı durumlara düşürmektedir. 
    Samsung Galaxy J5 prime telefonum suya düştü

    Samsung Galaxy J5 prime telefonumun ekranı kırıldı

    Samsung Galaxy J5 prime telefonumun camı çatladı

    Samsung Galaxy J5 prime ekranına görüntü gelmiyor

    Samsung Galaxy J5 prime telefonumun camını değiştirmek istiyorum

    Samsung Galaxy J5 prime telefonumun dokunmatiği çalışmıyor

    Samsung Galaxy J5 prime telefonumun ekranı açılmıyor


gibi şikayetleriniz varsa hemen bizi arayabilirsiniz.


Teyna iletişim uzun yıllardır ekran değişimi hizmeti vermektedir ve bu konuda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir, Ekran değişimleriniz antistatik ortamda yapılmakta olup 30 dakika kadar kısa bir süre içerisinde değişimini tamamlayıp teslim edilmektedir. İstanbul dışından gelen telefonların ekran değişimini yapıp aynı gün içresinde kargo ile tekrar geri gönderilmektedir.

Samsung Galaxy J5 prime ekran değişimleri ile ilgili bizlere whatsapp ve gsm  üzerinden (0532 588 24 62) sabit telefonlardan (0216 473 24 62) www.samsungekrandegisimi.com sayfamızdan ve Kordonboyu Mahallesi Derya Sokak No 8/A Kartal İstanbul adresinden ulaşabilirsiniz.

Tıkla Ara : 0216 475 24 24