Samsung Galaxy J7

Samsung Galaxy J7

499.00 TLSamsung galaxy J7 modeli önceki modellerine göre daha donanımlı J serisinin en ilerisi olarak karşımıza çıkmıştır. İlk önce işletim sistemi Android 5,1 lollipop'a yükseltilmiş, ekran boyutu 5,5 inç, 720*1280 piksel çözünürlüğe sahip olmuştur. Bu denli harika telefonun maliyet de diğer telefonlara göre düşük tutulmuştur. Galaxy J7 modeli hd ekrana sahiptir.  Samsung galaxy J7ekranları kullanışlı olduğu kadarda hassastır, Düşme ve çarpmalar sonucunda ekranlarımızı kırılabiliyor, çatlayabiliyor, bazense dokßunmatiği bozulabiliyor, ister istemez sıvı ile teması halinde telefonumuzun ekranı kullanılmaz hale geliyor. Ansızın yakalayan bu aksilikler bizi sosyal dünyadan mahrum bıraktığı gibi en acil görüşmelerimizin bile yapılamayacağı durumlara düşürmektedir.
Samsung Galaxy J7 telefonum suya düştü

Samsung Galaxy J7 telefonumun ekranı kırıldı

Samsung Galaxy J7 telefonumun camı çatladı

Samsung Galaxy J7 ekranına görüntü gelmiyor

Samsung Galaxy J7 telefonumun camını değiştirmek istiyorum

Samsung Galaxy J7 telefonumun dokunmatiği çalışmıyor

Samsung Galaxy J7 telefonumun ekranı açılmıyor


gibi şikayetleriniz varsa hemen bizi arayabilirsiniz.


Teyna iletişim uzun yıllardır ekran değişimi hizmeti vermektedir ve bu konuda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir, Ekran değişimleriniz antistatik ortamda yapılmakta olup 30 dakika kadar kısa bir süre içerisinde değişimini tamamlayıp teslim edilmektedir. İstanbul dışından gelen telefonların ekran değişimini yapıp aynı gün içresinde kargo ile tekrar geri gönderilmektedir.

Samsung Galaxy J7 ekran değişimleri ile ilgili bizlere whatsapp ve gsm  üzerinden (0532 588 24 62) sabit telefonlardan (0216 473 24 62) www.samsungekrandegisimi.com sayfamızdan ve Kordonboyu Mahallesi Derya Sokak No 8/A Kartal İstanbul adresinden ulaşabilirsiniz.

Tıkla Ara : 0216 475 24 24