Samsung Galaxy j7 Max

Samsung Galaxy j7 Max

450.00 TLSamsung Galaxy J7 max'ı tanıttı bu modelinde ek olarak ulta veri tasarrufu, bisiklet modunu ve çift sim girişli olarak pazara sundu. Samsung galaxy J7 max full hd ekrana sahip, bununla birliktre 4 gb ram, 32 gb dahili hafıza, 13 megapiksel kamerası takip ediyor. Fiyatı modelin türüne göre çok uygun bir fiyata satışa sunuldu.

  Samsung galaxy J7 max  ekranları kullanışlı olduğu kadarda hassastır, Düşme ve çarpmalar sonucunda ekranlarımızı kırılabiliyor, çatlayabiliyor, bazense dokßunmatiği bozulabiliyor, ister istemez sıvı ile teması halinde telefonumuzun ekranı kullanılmaz hale geliyor. Ansızın yakalayan bu aksilikler bizi sosyal dünyadan mahrum bıraktığı gibi en acil görüşmelerimizin bile yapılamayacağı durumlara düşürmektedir.
Samsung Galaxy J7 max telefonum suya düştü

Samsung Galaxy J7 max telefonumun ekranı kırıldı

Samsung Galaxy J7 max elefonumun camı çatladı

Samsung Galaxy J7 max ekranına görüntü gelmiyor

Samsung Galaxy J7 max telefonumun camını değiştirmek istiyorum

Samsung Galaxy J7 max telefonumun dokunmatiği çalışmıyor

Samsung Galaxy J7 max telefonumun ekranı açılmıyor


gibi şikayetleriniz varsa hemen bizi arayabilirsiniz.


Teyna iletişim uzun yıllardır ekran değişimi hizmeti vermektedir ve bu konuda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir, Ekran değişimleriniz antistatik ortamda yapılmakta olup 30 dakika kadar kısa bir süre içerisinde değişimini tamamlayıp teslim edilmektedir. İstanbul dışından gelen telefonların ekran değişimini yapıp aynı gün içresinde kargo ile tekrar geri gönderilmektedir.

Samsung Galaxy J7 2max ekran değişimleri ile ilgili bizlere whatsapp ve gsm  üzerinden (0532 588 24 62) sabit telefonlardan (0216 473 24 62) www.samsungekrandegisimi.com sayfamızdan ve Kordonboyu Mahallesi Derya Sokak No 8/A Kartal İstanbul adresinden ulaşabilirsiniz.

Tıkla Ara : 0216 475 24 24