Samsung Galaxy J7 Plus

Samsung Galaxy J7 Plus

Fiyat Sorunuz

    Samsung galaxy J7 Plus J serisinin en son, en ileri modeli olarak görücüye çıktı. 32 GB hafıza ile istediğiniz kadar resim, müzik, oyun yükleme olanağı sağlamıştır. 5,5 inç'lik süper amoled ekranıyla videolar izleyebilir, sinema kalitesinde hd ekranıyla filmlerin keyfini sürebilirsiniz. 13 mega pilsel ana kamera 5 mega piksel ön kamera ile en güzel anılarınızı saklayabilirsiniz.

      Samsung galaxy J7 plus ekranları kullanışlı olduğu kadarda hassastır, Düşme ve çarpmalar sonucunda ekranlarımızı kırılabiliyor, çatlayabiliyor, bazense dokunmatiği bozulabiliyor, ister istemez sıvı ile teması halinde telefonumuzun ekranı kullanılmaz hale geliyor. Ansızın yakalayan bu aksilikler bizi sosyal dünyadan mahrum bıraktığı gibi en acil görüşmelerimizin bile yapılamayacağı durumlara düşürmektedir.

Samsung Galaxy J7 plus telefonum suya düştü

Samsung Galaxy J7 plus telefonumun ekranı kırıldı

Samsung Galaxy J7 plus telefonumun camı çatladı

Samsung Galaxy J7 plus ekranına görüntü gelmiyor

Samsung Galaxy J7 plus telefonumun camını değiştirmek istiyorum

Samsung Galaxy J7 plus telefonumun dokunmatiği çalışmıyor

Samsung Galaxy J7 plus telefonumun ekranı açılmıyor


gibi şikayetleriniz varsa hemen bizi arayabilirsiniz.


    Teyna iletişim uzun yıllardır ekran değişimi hizmeti vermektedir ve bu konuda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir, Ekran değişimleriniz antistatik ortamda yapılmakta olup 30 dakika kadar kısa bir süre içerisinde değişimini tamamlayıp teslim edilmektedir. İstanbul dışından gelen telefonların ekran değişimini yapıp aynı gün içresinde kargo ile tekrar geri gönderilmektedir.

Samsung Galaxy J7 plus ekran değişimleri ile ilgili bizlere whatsapp ve gsm  üzerinden (0532 588 24 62) sabit telefonlardan (0216 473 24 62) www.samsungekrandegisimi.com sayfamızdan ve Kordonboyu Mahallesi Derya Sokak No 8/A Kartal İstanbul adresinden ulaşabilirsiniz.

Tıkla Ara : 0216 475 24 24