Samsung Galaxy Note 2

Samsung Galaxy Note 2

380.00 TL


    Ve bir devrim... Galaxy note 2 piyasaya sürüldüğünden beri hala kendi kendinin reklamını yapan, kendi kendini tükettiren bir model. Samsung note serisinin başlangıcı. Note 2 bir çok marka ve modele çok büyük farklılıklar gösteriyor. Şık tasarımı, not defterinin andıran kenarları, spen özelliği, Galaxy note 2 bir devrimin başlangıcını bu modeliyle dünyaya duyurdu.

    Samsung Galaxy note 2 neo ekranları kullanışlı olduğu kadarda hassastır. Samsung telefonların ekranları ince yapısından ötürü kırılgan ve hassas yapıdadır. Yanlış kullanım kaynaklı, dikkatsizlik, düşürme, sıvı ile temas etmesi, çevresel etmenlerden kaynaklı,yoğun hava yağışları, istenmedik kazalar, iş yeri ortamı, veya farklı durumlardan kaynaklı olarak kolayca hasar görebilmekte, kırılabilmekte veya çatlaya bilmektedir.

⦁ Samsung Galaxy Note 2 telefonum suya düştü

⦁ Samsung Galaxy Note 2 telefonumun ekranı kırıldı

⦁ Samsung Galaxy Note 2 telefonumun camı çatladı

⦁ Samsung Galaxy Note 2 ekranına görüntü gelmiyor

⦁ Samsung Galaxy Note 2 telefonumun camını değiştirmek istiyorum

⦁ Samsung Galaxy Note 2 telefonumun dokunmatiği çalışmıyor

⦁ Samsung Galaxy Note 2 telefonumun ekranı açılmıyor

gibi şikayetleriniz varsa hemen bizi arayabilirsiniz.


    
Teyna iletişim uzun yıllardır ekran değişimi hizmeti vermektedir ve bu konuda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir, Ekran değişimleriniz antistatik ortamda yapılmakta olup 30 dakika kadar kısa bir süre içerisinde değişimini tamamlayıp teslim edilmektedir. İstanbul dışından gelen telefonların ekran değişimini yapıp aynı gün içresinde kargo ile tekrar geri gönderilmektedir.


    Samsung Galaxy note 2 ekran değişimleri ile ilgili bizlere whatsapp ve gsm üzerinden (0532 588 24 62) sabit telefonlardan (0216 473 24 62) www.samsungekrandegisimi.com sayfamızdan ve Kordonboyu Mahallesi Derya Sokak No 8/A Kartal İstanbul adresinden ulaşabilirsiniz.

Tıkla Ara : 0216 475 24 24