Samsung Galaxy Note 3

Samsung Galaxy Note 3

499.00 TL

 

        Samsung; Note 3 modelini 2013 yılının eylül ayında pazara sundu, o kadar çok talep gördü ki; bazı ülkelerde satışa sunulduğu gibi tükenmiştir, Ülkemizde de çok hızlı bir satış yakalayan note 3 rakiplerine oranla yüksek satış oranları yakalamıştır. İş çevresinde de bir çok kurumsal firma note 3 ü şirket telefon kullanımı yanı sıra el terminali, barkod okuyucu v.b gibi bir çok alanda aktif olarak kullanılmıştır. Galaxy note 3 sadece 3 ay gibi kısa bir sürede 5 milyonu aşkın satış yapmıştır.

                
         Samsung Galaxy note 3 ekranları kullanışlı olduğu kadarda hassastır. Samsung telefonların ekranları ince yapısından ötürü kırılgan ve hassas yapıdadır. Yanlış kullanım kaynaklı, dikkatsizlik, düşürme, sıvı ile temas etmesi, çevresel etmenlerden kaynaklı,yoğun hava yağışları, istenmedik kazalar, iş yeri ortamı, veya farklı durumlardan kaynaklı olarak kolayca hasar görebilmekte, kırılabilmekte veya çatlaya bilmektedir.

Samsung Galaxy Note 3 telefonum suya düştü

Samsung Galaxy Note 3 telefonumun ekranı kırıldı

Samsung Galaxy Note 3 telefonumun camı çatladı

Samsung Galaxy Note 3 ekranına görüntü gelmiyor

Samsung Galaxy Note 3 telefonumun camını değiştirmek istiyorum

Samsung Galaxy Note 3 telefonumun dokunmatiği çalışmıyor

Samsung Galaxy Note 3 telefonumun ekranı açılmıyor


gibi şikayetleriniz varsa hemen bizi arayabilirsiniz.    Teyna iletişim uzun yıllardır ekran değişimi hizmeti vermektedir ve bu konuda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir, Ekran değişimleriniz antistatik ortamda yapılmakta olup 30 dakika kadar kısa bir süre içerisinde değişimini tamamlayıp teslim edilmektedir. İstanbul dışından gelen telefonların ekran değişimini yapıp aynı gün içresinde kargo ile tekrar geri gönderilmektedir.


    Samsung Galaxy note 3 ekran değişimleri ile ilgili bizlere whatsapp ve gsm üzerinden (0532 588 24 62) sabit telefonlardan (0216 473 24 62) www.samsungekrandegisimi.com sayfamızdan ve Kordonboyu Mahallesi Derya Sokak No 8/A Kartal İstanbul adresinden ulaşabilirsiniz.
Tıkla Ara : 0216 475 24 24