Samsung Galaxy Note 3 Neo

Samsung Galaxy Note 3 Neo

499.00 TL

     Samsung Galaxy Note 3 neo; Note 3 Akıllı telefonu ile note 10,1 inç tabletinin ortak özelliklerine dayanılarak yapılmıştır. 5,5 inç ekran boyutuna sahip olan bu yeni model ince ve şık tasarımıyla kullanıcılarından tam not almıştır.

    Samsung Galaxy note 3 neo ekranları kullanışlı olduğu kadarda hassastır. Samsung telefonların ekranları ince yapısından ötürü kırılgan ve hassas yapıdadır. Yanlış kullanım kaynaklı, dikkatsizlik, düşürme, sıvı ile temas etmesi, çevresel etmenlerden kaynaklı,yoğun hava yağışları, istenmedik kazalar, iş yeri ortamı, veya farklı durumlardan kaynaklı olarak kolayca hasar görebilmekte, kırılabilmekte veya çatlaya bilmektedir.

Samsung Galaxy Note 3 neo telefonum suya düştü

Samsung Galaxy Note 3 neo telefonumun ekranı kırıldı

Samsung Galaxy Note 3 neo telefonumun camı çatladı

Samsung Galaxy Note 3 neo ekranına görüntü gelmiyor

Samsung Galaxy Note 3 neo telefonumun camını değiştirmek istiyorum

Samsung Galaxy Note 3 neo telefonumun dokunmatiği çalışmıyor

Samsung Galaxy Note 3 neo telefonumun ekranı açılmıyor

gibi şikayetleriniz varsa hemen bizi arayabilirsiniz.    Teyna iletişim uzun yıllardır ekran değişimi hizmeti vermektedir ve bu konuda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir, Ekran değişimleriniz antistatik ortamda yapılmakta olup 30 dakika kadar kısa bir süre içerisinde değişimini tamamlayıp teslim edilmektedir. İstanbul dışından gelen telefonların ekran değişimini yapıp aynı gün içresinde kargo ile tekrar geri gönderilmektedir.


    Samsung Galaxy note 3 neo ekran değişimleri ile ilgili bizlere whatsapp ve gsm üzerinden (0532 588 24 62) sabit telefonlardan (0216 473 24 62) www.samsungekrandegisimi.com sayfamızdan ve Kordonboyu Mahallesi Derya Sokak No 8/A Kartal İstanbul adresinden ulaşabilirsiniz.
Tıkla Ara : 0216 475 24 24