Samsung Galaxy Note 4

Samsung Galaxy Note 4

600.00 TL    Samsung galaxy note 4 2014 ekim ayının ortalarında piyasaya çıktı sadece bir ayda 4,5 milyon satış rekoru kırdı, Samsung amiral gemisi olan galaxy note serisinde yine  bir çok rakibini geride bıraktı, Samsung note serisinde aldığı üst üste başarıları her geçen gün yeni birisini ekleyerek yoluna devam etti. Bu güzel telefonu birde yakından tanıyalım.

                  

ekran boyutu 5,7 inç
telefon ağırlığı 176 gram
arka kamera 16 mp
ön kamera 3,7 mp
dahili hafıza 32 gb
ram 3 gb
cpu çekiredeği 8 çekirdek
cpu frekansı 1,9 ghz
ekran çözünürlüğü 1140*2560
batarya kapasitesi 3220 mah
andorid işletim versiyonu Android 4,44 kitkat
ekran teknolojisi süper amoled
ekran dayanıklılığı Corning Gorilla Glass 4    Samsung Galaxy note 4 ekranları kullanışlı olduğu kadarda hassastır. Samsung telefonların ekranları ince yapısından ötürü kırılgan ve hassas yapıdadır. Yanlış kullanım kaynaklı, dikkatsizlik, düşürme, sıvı ile temas etmesi, çevresel etmenlerden kaynaklı,yoğun hava yağışları, istenmedik kazalar, iş yeri ortamı, veya farklı durumlardan kaynaklı olarak kolayca hasar görebilmekte, kırılabilmekte veya çatlaya bilmektedir.

Samsung Galaxy Note 4 telefonum suya düştü

Samsung Galaxy Note 4 telefonumun ekranı kırıldı

Samsung Galaxy Note 4 telefonumun camı çatladı

Samsung Galaxy Note 4 ekranına görüntü gelmiyor

Samsung Galaxy Note 4 telefonumun camını değiştirmek istiyorum

Samsung Galaxy Note 4 telefonumun dokunmatiği çalışmıyor

Samsung Galaxy Note 4 telefonumun ekranı açılmıyor

gibi şikayetleriniz varsa hemen bizi arayabilirsiniz.    Teyna letişim uzun yıllardır ekran değişimi hizmeti vermektedir ve bu konuda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir, Ekran değişimleriniz antistatik ortamda yapılmakta olup 30 dakika kadar kısa bir süre içerisinde değişimini tamamlayıp teslim edilmektedir. İstanbul dışından gelen telefonların ekran değişimini yapıp aynı gün içresinde kargo ile tekrar geri gönderilmektedir.


    Samsung Galaxy note 4 ekran değişimleri ile ilgili bizlere whatsapp ve gsm üzerinden (0532 588 24 62) sabit telefonlardan (0216 473 24 62) www.samsungekrandegisimi.com sayfamızdan ve Kordonboyu Mahallesi Derya Sokak No 8/A Kartal İstanbul adresinden ulaşabilirsiniz.Tıkla Ara : 0216 475 24 24