Samsung Galaxy Note 5

Samsung Galaxy Note 5

800.00 TL


    Samsung galaxy Note 5 2015 Ağustos ayında tanıtıldı kısa sürede sadece kendi ana vatanında yani güney korede, 10 milyon satarak bir rekora imza attı. Note 5 dayanıklı gövdesi ve çizilmelere karşı güçlendirilmiş ekranıyla bir önceki modellerine göre farklı bir yapısıyla göz kamaştırmaktadır. 5,7 inçlik ekran boyutu, 171 gram ağırlığında olan bu mükemmel tasarıma,16 megapiksel arka kamera, 5 megapixel ön kamerası da eklenince ayrı bir eser çıkmıştır. Ayrıca 4 gb ram ile bir önceki modellerine oranla onu daha güçlü göstermekte olup, 8 çekirdek, 2,1 ghz cpu frekansı, 3000 mah batarya gücü, süper amoled ekran teknolojisi ve diğer modellerinin bir üst teknolojisi olan gorilla glass 4 ekran dayanıklılığı da eklenince note 5 i note 5 yapmıştır.

    Samsung Galaxy note 5 ekranları kullanışlı olduğu kadarda hassastır. Samsung telefonların ekranları ince yapısından ötürü kırılgan ve hassas yapıdadır. Yanlış kullanım kaynaklı, dikkatsizlik, düşürme, sıvı ile temas etmesi, çevresel etmenlerden kaynaklı,yoğun hava yağışları, istenmedik kazalar, iş yeri ortamı, veya farklı durumlardan kaynaklı olarak kolayca hasar görebilmekte, kırılabilmekte veya çatlaya bilmektedir.


    Samsung Galaxy Note 5 telefonum suya düştü

    Samsung Galaxy Note 5 telefonumun ekranı kırıldı

    Samsung Galaxy Note 5 telefonumun camı çatladı

    Samsung Galaxy Note 5 ekranına görüntü gelmiyor

    Samsung Galaxy Note 5 telefonumun camını değiştirmek istiyorum

    Samsung Galaxy Note 5 telefonumun dokunmatiği çalışmıyor

    Samsung Galaxy Note 5 telefonumun ekranı açılmıyor

gibi şikayetleriniz varsa hemen bizi arayabilirsiniz.    Teyna letişim uzun yıllardır ekran değişimi hizmeti vermektedir ve bu konuda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir, Ekran değişimleriniz antistatik ortamda yapılmakta olup 30 dakika kadar kısa bir süre içerisinde değişimini tamamlayıp teslim edilmektedir. İstanbul dışından gelen telefonların ekran değişimini yapıp aynı gün içresinde kargo ile tekrar geri gönderilmektedir.


    Samsung Galaxy note 5 ekran değişimleri ile ilgili bizlere whatsapp ve gsm üzerinden (0532 588 24 62) sabit telefonlardan (0216 473 24 62) www.samsungekrandegisimi.com sayfamızdan ve Kordonboyu Mahallesi Derya Sokak No 8/A Kartal İstanbul adresinden ulaşabilirsiniz.Tıkla Ara : 0216 475 24 24