Samsung Galaxy One 7

Samsung Galaxy One 7

799.00 TL

   Koreli teknoloji devi Samsung galaxy on7 modelini diğer modellerinden farklı tarzı ve özellikleriyle piyasaya sürdü Galaxy On7 özellikle metal kasa ile gelen telefon, 151.7 x 75 x 8 mm boyutlarında ve 167 gram ağırlığında 5.5 inç boyutlu ekranda Full HD çözünürlük sunan mükemmel cihaz, gücünü Snapdragon625 işlemcisinden alıyor. Bu işlemcinin yanı sıra 3 GB RAM, 32 GB dahili depolama alanı ile büyülemeye devam ediyor. Kamera tarafında ise 13 MP‘lik arka kamera ile birlikte 8 MP‘lik bir ön kamera bulunuyor.


 Samsung Galaxy On7 ekranları kullanışlı olduğu kadarda hassastır, Düşme ve çarpmalar sonucunda ekranlarımızı kırılabiliyor, çatlayabiliyor, bazense dokunmatiği bozulabiliyor, ister istemez sıvı ile teması halinde telefonumuzun ekranı kullanılmaz hale geliyor. Ansızın yakalayan bu aksilikler bizi sosyal dünyadan mahrum bıraktığı gibi en acil görüşmelerimizin bile yapılamayacağı durumlara düşürmektedir.


⦁ Samsung Galaxy On7 telefonum suya düştü

⦁ Samsung GalaxyOn7 telefonumun ekranı kırıldı

⦁ Samsung Galaxy On7 telefonumun camı çatladı

⦁ Samsung Galaxy On7 ekranına görüntü gelmiyor

⦁ Samsung Galaxy On7 telefonumun camını değiştirmek istiyorum

⦁ Samsung Galaxy On7 telefonumun dokunmatiği çalışmıyor

⦁ Samsung Galaxy On7 telefonumun ekranı açılmıyor


gibi şikayetleriniz varsa hemen bizi arayabilirsiniz.


    Teyna iletişim uzun yıllardır ekran değişimi hizmeti vermektedir ve bu konuda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir, Ekran değişimleriniz antistatik ortamda yapılmakta olup 30 dakika kadar kısa bir süre içerisinde değişimini tamamlayıp teslim edilmektedir. İstanbul dışından gelen telefonların ekran değişimini yapıp aynı gün içresinde kargo ile tekrar geri gönderilmektedir.

 

   Samsung Galaxy On7 ekran değişimleri ile ilgili bizlere whatsapp ve gsm  üzerinden (0532 588 24 62) sabit telefonlardan (0216 473 24 62) www.samsungekrandegisimi.com sayfamızdan ve Kordonboyu Mahallesi Derya Sokak No 8/A Kartal İstanbul adresinden ulaşabilirsiniz.

Tıkla Ara : 0216 475 24 24