Samsung Galaxy S6 Edge

Samsung Galaxy S6 Edge

799.00 TL
Samsung  2015 yaz aylarında S6 ve S6 edgeyi dünyaya tanıttı, bu modellerin en önemli özelliği iki tarafı kavisli ekrana sahip olmasıdır.  Galaxy S6 ve galaxy S6 edge,  kablosuz şarj özelliği, ödeme sistemi gibi önemli özellikler eklendi. Samsung galaxy S6 ve S6 Edge  5.1 İnç ekran boyutu, 32 GB dahili depolama, 3 GB bellek (RAM, ) 2600 mAh batarya kapasitesi, 8 çekirdek, ekran Çözünürlüğü 1440x2560 (QHD) Pixel, Ekran Teknolojisi Super AMOLED, ekran Dayanıklılığı Corning Gorilla Glass 4 gibi teknik özelliklere sahiptir. 

  Samsung telefonların ekranları ince yapısından ötürü kırılgan ve hassas yapıdadır. Yanlış kullanım kaynaklı, dikkatsizlik, düşürme, sıvı ile temas etmesi  çevresel etmenlerden kaynaklı,  yoğun hava yağışları, istenmedik kazalar, işyeri ortamı, veya farklı durumlardan kaynaklı olarak kolayca hasar görebilemekte, kırılabilmekte veya çatlayabilmektedir. 

Samsung Galaxy S6 Edge  telefonum suya düştü

Samsung Galaxy S6 Edge  telefonumun ekranı kırıldı

Samsung Galaxy S6 Edge  telefonumun camı çatladı

Samsung Galaxy S6 Edge  ekranına görüntü gelmiyor

Samsung Galaxy S6 Edge  telefonumun camını değiştirmek istiyorum

Samsung Galaxy S6 Edge telefonumun dokunmatiği çalışmıyor

gibi şikayetleriniz varsa hemen bizi arayabilirsiniz.

  Teyna letişim uzun yıllardır ekran değişimi hizmeti vermektedir ve bu konuda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir, Ekran değişimlerimiz antistatik ortamda yapılmakta olup 30 dakika kadar kısa bir süre içerisinde değişimini tamamlayıp teslim edilmektedir. İstanbul dışından gelen telefonların ekran değişimini yapıp aynı gün içersinde kargo ile tekrar geri gönerilmektedir.

    Samsung Galaxy S6 edge  ekran değişimleri ile ilgili bizlere whatsapp ve gsm  üzerinden (0532 588 24 62) sabit telefonlardan (0216 473 24 62) www.samsungekrandegisimi.com sayfamızdan ve Kordonboyu Mahallesi Derya Sokak No 8/A Kartal İstanbul adresinden ulaşabilirsiniz.

    
Tıkla Ara : 0216 475 24 24