Samsung Galaxy S6 Edge Plus

Samsung Galaxy S6 Edge Plus

900.00 TL
Samsung galaxy S6 Edge plus 5.7 İnç ekran boyutu, 32 GB dahili depolama, 4 GB bellek (RAM, ) 3000 mAh batarya kapasitesi, 8 çekirdek, ekran Çözünürlüğü 1440x2560 (QHD) Pixel, Ekran Teknolojisi Super AMOLED, ekran Dayanıklılığı Corning Gorilla Glass 4 gibi teknik özelliklere sahiptir. S6 ve S6 edge ye göre daha ileri taşınan S6 edge plus Samsungun amiral gemisi olan S serisini ayakta tutmaya devam ediyor.

Samsung telefonların ekranları ince yapısından ötürü kırılgan ve hassas yapıdadır. Yanlış kullanım kaynaklı, dikkatsizlik, düşürme, sıvı ile temas etmesi  çevresel etmenlerden kaynaklı,  yoğun hava yağışları, istenmedik kazalar, işyeri ortamı, veya farklı durumlardan kaynaklı olarak kolayca hasar görebilemekte, kırılabilmekte veya çatlayabilmektedir. 

Samsung GalaxyS6 Edge plus telefonum suya düştü

Samsung Galaxy S6 Edge plus telefonumun ekranı kırıldı

Samsung Galaxy S6 Edge plus  telefonumun camı çatladı

Samsung Galaxy S6 Edge plus ekranına görüntü gelmiyor

Samsung Galaxy S6 Edge plus telefonumun camını değiştirmek istiyorum

Samsung Galaxy S6 Edge plus telefonumun dokunmatiği çalışmıyor

gibi şikayetleriniz varsa hemen bizi arayabilirsiniz.

  Teyna letişim uzun yıllardır ekran değişimi hizmeti vermektedir ve bu konuda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir, Ekran değişimlerimiz antistatik ortamda yapılmakta olup 30 dakika kadar kısa bir süre içerisinde değişimini tamamlayıp teslim edilmektedir. İstanbul dışından gelen telefonların ekran değişimini yapıp aynı gün içersinde kargo ile tekrar geri gönerilmektedir.

    Samsung Galaxy S6 edge plus  ekran değişimleri ile ilgili bizlere whatsapp ve gsm  üzerinden (0532 588 24 62) sabit telefonlardan (0216 473 24 62) www.samsungekrandegisimi.com sayfamızdan ve Kordonboyu Mahallesi Derya Sokak No 8/A Kartal İstanbul adresinden ulaşabilirsiniz.

    
Tıkla Ara : 0216 475 24 24