Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy S7 Edge

1049.00 TL

           Samsung Galaxy S7 ve S7 edge 2016 yılının ortalarında tüketiciye sunulmuştur. Samsung galaxy ailesi S serisinde hızlı gelişmeler yaşamış olup tüketicilerinden tam not almıştır. Samsung S7 ve S7 edge modellerinde  kendi kendini tükettirmeyi başarmıştır, bu nedenle milyonlarca kişiye ulaşmıştır. Galaxy S7 ve S7 edge özel tasarımı suya karşı dayanıklılığı ve güçlü ekranıyla onu cazip kılmıştır. 

        Samsung telefonların ekranları ince yapısından ötürü kırılgan ve hassas yapıdadır. Yanlış kullanım kaynaklı, dikkatsizlik, düşürme, sıvı ile temas etmesi  çevresel etmenlerden kaynaklı,  yoğun hava yağışları, istenmedik kazalar, işyeri ortamı, veya farklı durumlardan kaynaklı olarak kolayca hasar görebilemekte, kırılabilmekte veya çatlayabilmektedir. 


Samsung Galaxy S7 edge telefonum suya düştü

Samsung Galaxy S7 edge telefonumun ekranı kırıldı

Samsung Galaxy S7  edge telefonumun camı çatladı

Samsung Galaxy S7 edge ekranına görüntü gelmiyor

Samsung Galaxy S7 edge  telefonumun camını değiştirmek istiyorum

Samsung Galaxy S7 edge  telefonumun dokunmatiği çalışmıyor


gibi şikayetleriniz varsa hemen bizi arayabilirsiniz.


        Samsung Galaxy S7 ve S7 edge  152 gram ağırlığında,  32 gb hafıza (200 gb kadar artırılabilir) 5,1 inç ekran boyutu, süper amoled ekran tipi, 2,3 GHz Quad Core + 1,6 GHz Quad Core işlemci kapasitesi, android 6.0,(marshmallow) 12 mp arka-5mp ön kamerası,  4 gb ram özelliklerine sahiptir. S7 ve S7 edge yi eşsiz kılan suya ve toza karşı dayanıklılığıdır. yukarıda da belirttiğimiz gibi Samsung telefonların ekranların ince yapısı ve hassas olmasından dolayı kolaylıkla zarar görebiliyor.

  Teyna letişim uzun yıllardır ekran değişimi hizmeti vermektedir ve bu konuda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir, Ekran değişimlerimiz antistatik ortamda yapılmakta olup 30 dakika kadar kısa bir süre içerisinde değişimini tamamlayıp teslim edilmektedir. İstanbul dışından gelen telefonların ekran değişimini yapıp aynı gün içersinde kargo ile tekrar geri gönerilmektedir.

       Samsung Galaxy S7 ve S7 edge  ekran değişimleri ile ilgili bizlere whatsapp ve gsm  üzerinden (0532 588 24 62) sabit telefonlardan (0216 473 24 62) www.samsungekrandegisimi.com sayfamızdan ve Kordonboyu Mahallesi Derya Sokak No 8/A Kartal İstanbul adresinden ulaşabilirsiniz.


Tıkla Ara : 0216 475 24 24