Samsung Galaxy S8 Plus

Samsung Galaxy S8 Plus

1300.00 TL

Samsung galaxy S8 ve S8 plus  Satışa sunulduğu nisan 2017 tarihinden itibaren dünya genelinde sadece kısa bir süre içerisinde  10 miyonu aşkın bir satış gerçekleştirdi. Samsungun amiral gemisi olan S serisinin en gözdesi olan S8 ve S8 plus 6,2 inç ekran boyutu, süper amoled ekran tipi, 16 milyon renk ekran çözünürlüğü, 4 gb ram, 64 gb dahili hafıza, ( 256 gb kadar yükseltilebilir ) Android 7.0 (Nougat) işletim sistemi  gibi özelliklere sahiptir, ve sadece 172 gram ağırlığı ile S serisinin en son modelidir.  Samsung galaxy S8 ve S8 plusın en önemli özelliği ve dikkatleri üstüne çeken detay mükemmel ekran tasarımıyla, ekranındaki iris taramasıdır, (İrislerimizin deseni sadece kendimize  özgü olduğu için kopyalanması neredeyse imkânsızdır.) Bu nedenle kişisel verilerimizin çalınması, kopyalanması imkansızlaştırılmıştır.

Samsung telefonların ekranları ince yapısından ötürü kırılgan ve hassas yapıdadır. Yanlış kullanım kaynaklı, dikkatsizlik, düşürme, sıvı ile temas etmesi  çevresel etmenlerden kaynaklı,  yoğun hava yağışları, istenmedik kazalar, işyeri ortamı, veya farklı durumlardan kaynaklı olarak kolayca hasar görebilemekte, kırılabilmekte veya çatlayabilmektedir. 


Samsung Galaxy S8 plus telefonum suya düştü

Samsung Galaxy S8 plus telefonumun ekranı kırıldı

Samsung Galaxy S8 plus telefonumun camı çatladı

Samsung Galaxy S8 plus ekranına görüntü gelmiyor

Samsung Galaxy S8 plus telefonumun camını değiştirmek istiyorum

Samsung Galaxy S8 plus telefonumun dokunmatiği çalışmıyor


gibi şikayetleriniz varsa hemen bizi arayabilirsiniz.

  Teyna letişim uzun yıllardır ekran değişimi hizmeti vermektedir ve bu konuda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir, Ekran değişimlerimiz antistatik ortamda yapılmakta olup 30 dakika kadar kısa bir süre içerisinde değişimini tamamlayıp teslim edilmektedir. İstanbul dışından gelen telefonların ekran değişimini yapıp aynı gün içersinde kargo ile tekrar geri gönerilmektedir.

    Samsung Galaxy S8 ve S8 plus  ekran değişimleri ile ilgili bizlere whatsapp ve gsm  üzerinden (0532 588 24 62) sabit telefonlardan (0216 473 24 62) www.samsungekrandegisimi.com sayfamızdan ve Kordonboyu Mahallesi Derya Sokak No 8/A Kartal İstanbul adresinden ulaşabilirsiniz.

Tıkla Ara : 0216 475 24 24